5,865
edits
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|Rose-Colored Boy|US}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Jorge|US}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|Rose-Colored Boy|US}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Jorge|US}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|7th||{{Sm|Nurok|US}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Frostbyte|US}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Jerry|US}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Bones|US}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits