2,995
edits
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|1st||{{sm|Hero Pie|USA}}|||| | |1st||{{sm|Hero Pie|USA}}|||| | ||
|- | |||
|2nd||{{sm|Blondekid|USA}}|||| | |||
|- | |||
|3rd||{{sm|Bard|USA}}|||| | |||
|- | |||
|4th||{{sm|Wookie|USA}}|||| | |||
|- | |||
|5th||{{sm|Bert|Germany}}|||| | |||
|} | |} | ||
===''[[Project+]]'' singles=== | ===''[[Project+]]'' singles=== | ||
(93 entrants)<br> | (93 entrants)<br> |
edits