3,131
edits
m (→Super Smash Bros. Wii U singles: remove extra column) |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
!Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | !Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | ||
|- | |- | ||
|1st | |1st|||||| | ||
|- | |- | ||
|2nd | |2nd|||||| | ||
|- | |- | ||
|3rd | |3rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|4th | |4th|||||| | ||
|- | |- | ||
|5th | |5th|||||| | ||
|- | |- | ||
|5th | |5th|||||| | ||
|- | |- | ||
|7th | |7th|||||| | ||
|- | |- | ||
|7th | |7th|||||| | ||
|- | |- | ||
|9th | |9th|||||| | ||
|- | |- | ||
|9th | |9th|||||| | ||
|- | |- | ||
|9th | |9th|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |9th|||||| | ||
|- | |- | ||
|13th | |13th|||||| | ||
|- | |- | ||
|13th | |13th|||||| | ||
|- | |- | ||
|13th | |13th|||||| | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |13th|||||| | ||
|- | |- | ||
|17th | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
|17th | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
|17th | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
|17th | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
|17th | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
|17th | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |17th|||||| | ||
|- | |- | ||
|25th | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
|25th | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
|25th | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
|25th | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
|25th | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
|25th | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |25th|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|33rd | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
| | |33rd|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th | |49th|||||| | ||
|- | |- | ||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|} | |} | ||
edits