349
edits
Line 153: | Line 153: | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|Professor Pro|United Kingdom}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|Professor Pro|United Kingdom}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|65th||{{Sm|Axe|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Darkatma|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|65th||{{Sm|Triple R|USA}}||{{Head|Kirby|g=SSBM|s=16px}}|| | |65th||{{Sm|Triple R|USA}}||{{Head|Kirby|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|65th||{{Sm|Spark|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits