1,457
edits
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
|'''Total'''||||'''15'''||'''Total'''||||'''9''' | |'''Total'''||||'''15'''||'''Total'''||||'''9''' | ||
|} | |||
===''Smash Wii U'' Midwest vs. Florida crew battle=== | |||
{|class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Midwest Player!!Character!!Stocks Taken!!MD/VA Player!!Character!!Stocks Taken | |||
|- | |||
|{{Sm|Ryuga}}||{{Head|Ike|g=SSB4|s=16px}}||2||{{Sm|MVD}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}||3 | |||
|- | |||
|{{Sm|LOE1}}||{{Head|Luigi|g=SSB4|s=16px}}||2||{{Sm|Ryo}}||{{Head|Ike|g=SSB4|s=16px}}||4 | |||
|- | |||
|{{Sm|Zinoto}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}||3||{{Sm|StaticManny}}||{{Head|Sonic|g=SSB4|s=16px}}||4 | |||
|- | |||
|{{Sm|MJG}}||{{Head|Villager|g=SSB4|s=16px}}||3||{{Sm|Day}}||{{Head|Lucario|g=SSB4|s=16px}}||2 | |||
|- | |||
|{{Sm|Rayquaza07}}||{{Head|Rosalina & Luma|g=SSB4|s=16px}}||5||{{Sm|ESAM}}||{{Head|Pikachu|g=SSB4|s=16px}}||1 | |||
|- | |||
|'''Total'''||||'''15'''||'''Total'''||||'''14''' | |||
|} | |} | ||
edits