2,995
edits
No edit summary |
|||
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Emerican|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Emerican|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|25th||Knivez||?|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Romeo|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||BoA||?|| | |||
|- | |||
|25th||Lee Puff||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Silent Wolf|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Edrees|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||VANS2||?|| | |||
|- | |||
|25th||Zarelid||?|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Plank|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Aesis|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||Mike Y||?|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|DieSuperFly|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Cactuar|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Isai|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Zhu|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||Ultra Luigi||{{Head|Luigi|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||Azeem||?|| | |||
|- | |||
|33rd||SA2Jeff||?|| | |||
|- | |||
|33rd||HydroKirby||?|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Bob$|USA}}||{{Head|Dr. Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|ROFL|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Eggz|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||Frotaez||?|| | |||
|- | |||
|33rd||Mikael||?|| | |||
|} | |} | ||
edits