32,956
edits
m (→Results) Tag: Mobile edit |
m (→Super Smash Bros. Ultimate singles: major on OR expanded to top 64) Tag: Mobile edit |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|komorikiri|Japan}}||{{Head|Chrom|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Terry|g=SSBU|s=16px}}|| | |25th||{{Sm|komorikiri|Japan}}||{{Head|Chrom|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Terry|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Airi|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|yuzu|Japan}}||{{Head|Rosalina & Luma|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Pichu|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|DIO|Japan}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Renya|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Nagahari|Japan}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Inkling|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Jan|Japan}}||{{Head|Rosalina & Luma|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Kento|Japan}}||{{Head|Mewtwo|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Limeman|Japan}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Meteo|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Murasat|Japan}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Phisakura|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Manzoku|Japan}}||{{Head|Link|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Kikuzakari|Japan}}||{{Head|Villager|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Notty|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Starl|Japan}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Sylph|Japan}}||{{Head|Sheik|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|alice|Japan}}||{{Head|Chrom|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Roy|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Desumo|Japan}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Ginko|Japan}}||{{Head|Pac-Man|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Gauru|Japan}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|J!|Japan}}||{{Head|Joker |g=SSBU|s=16px}}{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Jarl|Japan}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|kept|Japan}}||{{Head|Villager|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|kisa|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Levi|Japan}}||{{Head|Inkling|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|OCEAN|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Oisiitofu|Japan}}||{{Head|Greninja|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Peony|Japan}}||{{Head|Ness|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Ridley|Japan}}||{{Head|Ridley|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|T-yaki|Japan}}||{{Head|Bowser|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Tamiflu|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|volpe|Japan}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
{{Sumabato}} | {{Sumabato}} |
edits