33,047
edits
m (Doubles) Tag: Mobile edit |
(→Brawl singles: stopping here fn) Tag: Mobile edit |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|OCEAN|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBB|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|OCEAN|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBB|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|13th||{{Sm|Akira|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Arika|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|busa|Japan}}||{{Head|Snake|g=SSBB|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Ariccho|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Takeshi|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Pitch|Japan}}||{{Head|Lucas|g=SSBB|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Liver|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Unimushi|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Cross|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Unimushi|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|komorikiri|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Ryuji|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|komorikiri|Japan}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Rokutomo|Japan}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBB|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits