9,346
edits
Line 873: | Line 873: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-online-368/event/melee-singles/brackets/853724/1364451 S@X 368 Online]||August 26th, 2020||4||{{Sm|Churze}}||{{Sm|JHTL}} | |[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-online-368/event/melee-singles/brackets/853724/1364451 S@X 368 Online]||August 26th, 2020||4||{{Sm|Churze}}||{{Sm|JHTL}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-online-386-500-prize-pool/event/melee-singles/brackets/894827/1429827 S@X 386 Online]||December 30th, 2020||365||lloD||{{Sm|SFAT}} | |||
|} | |} | ||
edits