2,995
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|Eddie|USA}}||{{head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}|| | |3rd||{{Sm|Eddie|USA}}||{{head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|4th||{{Sm|Joshu|USA}}||{{head|Luigi|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
[[Category: 2004 tournaments]] | [[Category: 2004 tournaments]] |
edits