5,865
edits
Line 720: | Line 720: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/ultimate-shockwave-11/events/ultimate-singles/brackets/538755/915134 Ultimate Shockwave 11]||February 20th, 2019||136||Awestin||{{Sm|ESAM}} | |[https://smash.gg/tournament/ultimate-shockwave-11/events/ultimate-singles/brackets/538755/915134 Ultimate Shockwave 11]||February 20th, 2019||136||Awestin||{{Sm|ESAM}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/ultimate-shockwave-12/events/ultimate-singles/brackets/545261/922582 Ultimate Shockwave 12]||February 27th, 2019||130||Awestin||Lima | |||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/ultimate-shockwave-13/events/ultimate-singles/brackets/550255/929118 Ultimate Shockwave 13]||March 6th, 2019||126||Awestin||{{Sm|Magister}} | |||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/ultimate-shockwave-14/events/ultimate-singles/brackets/557518/938347 Ultimate Shockwave 14]||March 13th, 2019||229||Trela||Awestin | |||
|} | |} | ||
edits