1,156
edits
(adding 4 missing 33rd placers; correcting some characters) |
|||
Line 18: | Line 18: | ||
!Place!!Name!!Character(s) | !Place!!Name!!Character(s) | ||
|- | |- | ||
|1st||{{Sm|IcyMist|USA}}||{{Head|Samus|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Marth|g=SSB4|s=16px}} | |1st||{{Sm|IcyMist|USA}}||{{Head|Samus|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Marth|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Bayonetta|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|2nd||{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Head|Sonic|g=SSB4|s=16px}} | |2nd||{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Head|Sonic|g=SSB4|s=16px}} | ||
Line 78: | Line 78: | ||
|25th||{{Sm|Yesman419|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSB4|s=16px}} | |25th||{{Sm|Yesman419|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|Specs|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB4|s=16px}} | |25th||{{Sm|Specs|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Wario|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|SolarFlare|Canada}}||{{Head|Bowser|g=SSB4|s=16px}} | |25th||{{Sm|SolarFlare|Canada}}||{{Head|Bowser|g=SSB4|s=16px}} | ||
Line 84: | Line 84: | ||
|33rd||{{Sm|YankyBlack|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Sonic|g=SSB4|s=16px}} | |33rd||{{Sm|YankyBlack|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Sonic|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Fried Eggs|Sweden}}||{{Head|Yoshi | |33rd||{{Sm|Fried Eggs|Sweden}}||{{Head|Yoshi|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Beastly|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Ness|g=SSB4|s=16px}} | |33rd||{{Sm|Beastly|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Ness|g=SSB4|s=16px}} | ||
Line 96: | Line 96: | ||
|33rd||{{Sm|Ronald|USA}}||{{Head|Ryu|g=SSB4|s=16px}} | |33rd||{{Sm|Ronald|USA}}||{{Head|Ryu|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Sharp|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSB4|s=16px}} | |33rd||{{Sm|Sharp|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSB4|s=16px}}{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Bakuryu|USA}}||{{Head|Ryu|g=SSB4|s=16px}} | |33rd||{{Sm|Bakuryu|USA}}||{{Head|Ryu|g=SSB4|s=16px}} | ||
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Kaby|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}} | |33rd||{{Sm|Kaby|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSB4|s=16px}} | ||
|- | |||
|33rd||{{Sm|DevvyStar|USA}}||{{Head|Little Mac|g=SSB4|s=16px}} | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Simon|UK}}||{{Head|Bayonetta|g=SSB4|s=16px}} | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|GibsonRules|USA}}||{{Head|Marth|g=SSB4|s=16px}} | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Storm|Portugal}}||{{Head|Corrin|g=SSB4|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
edits