25
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|Gyaki|Japan}}||{{Head|Link|g=SSB|s=16px}} | |5th||{{Sm|Gyaki|Japan}}||{{Head|Link|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |||
|7th||{{Sm|wangera|Japan}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|lief|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|maha|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|shake|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |||
[[Category:Japanese tournaments]] | [[Category:Japanese tournaments]] | ||
[[Category:2016 tournaments]] | [[Category:2016 tournaments]] |
edits