2,995
edits
MHStarCraft (talk | contribs) mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
!Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | !Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | ||
|- | |- | ||
|1st||{{Sm|Armada|Sweden}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |1st||{{Sm|Armada|Sweden}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||$240 | ||
|- | |- | ||
|2nd||{{Sm|Hax|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |2nd||{{Sm|Hax|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||$96 | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|Zhu|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |3rd||{{Sm|Zhu|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||$67 | ||
|- | |- | ||
|4th||{{Sm|The Moon|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |4th||{{Sm|The Moon|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||$43 | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|DJ Nintendo|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|DJ Nintendo|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||$16 | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|G$|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|G$|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||$16 | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Vist|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBM|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|Vist|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Animal|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|Animal|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Zanguzen|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|MattDotZeb|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Slox|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Mafia|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Dudutsai|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Dizzkidboogie|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Max?|USA}}||{{Head|Dr. Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Velocity|USA}}||{{Head|Dr. Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Codi|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Skrach|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Sol|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|KNut|USA}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Green Ranger|USA}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Swiftbass|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|hecto Hertz|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Phish-It|USA}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits