5,620
edits
Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
|7th|||||| | |7th|||||| | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Trif|Spain}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Zain|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Zain|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|9th|||||| | |9th|||||| |
edits