5,682
edits
Ehnkr2beboh (talk | contribs) m (Tried to fix a broken link) |
|||
Line 507: | Line 507: | ||
|- | |- | ||
|4th||{{Sm|Trahh|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBB|s=16px|l=Falco (PM)}}||$5 | |4th||{{Sm|Trahh|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBB|s=16px|l=Falco (PM)}}||$5 | ||
|- | |||
|5th||{{Sm|rubyiris|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBB|s=16px|l=Falco (PM)}}{{Head|Fox|g=SSBB|s=16px|l=Fox (PM)}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Gunblade|USA}}||{{Head|Zelda|g=SSBB|s=16px|l=Zelda (PM)}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|CrYos|USA}}||{{Head|Squirtle|g=SSBB|s=16px|l=Squirtle (PM)}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|iShyGuy|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBB|s=16px|l=Marth (PM)}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Strong Bad|USA}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBB|s=16px|l=Donkey Kong (PM)}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Genoblast|USA}}|||| | |||
|- | |||
|9th||GKInfinity||{{Head|Zelda|g=SSBB|s=16px|l=Zelda (PM)}}|| | |||
|- | |||
|9th*||RapeMaster550||{{Head|Falco|g=SSBB|s=16px|l=Falco (PM)}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Bacon|USA}}|||| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Krystedez|USA}}|||| | |||
|- | |||
|13th||Nawgui||{{Head|Ike|g=SSBB|s=16px|l=Ike (PM)}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|KiraFlax|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBB|s=16px|l=Sheik (PM)}}{{Head|Ganondorf|g=SSBB|s=16px|l=Ganondorf (PM)}}|| | |||
|} | |} | ||
<nowiki>*</nowiki>DQ'd from Losers | |||
==External links== | ==External links== |
edits