5,620
edits
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|Chango|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|Chango|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|7th||{{Sm|Shroomed|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Fauxhebro|Canada}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|Fauxhebro|Canada}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|MojoMonkey|Canada}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBM|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|MojoMonkey|Canada}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBM|s=16px}}|| |
edits