5,865
edits
m (→Singles) |
(→Doubles: https://smashboards.com/threads/bomb-4-full-results-posted-11-13-05.59053/) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|4th||{{Sm|Wes|USA}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Mike G|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |4th||{{Sm|Wes|USA}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Mike G|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|5th||{{Sm|PC Chris|USA}}||||{{Sm|Unknown|USA}}|||| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Zanguzen|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Aho|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Dave|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|DireVulcan|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Chillin|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|ChuDat|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits