2,995
edits
(→Results: https://www.youtube.com/playlist?list=PLmNJVOO-sA8OiPZwAF_BXfDeBPeT0L99g) |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
|3rd||{{Sm|wario|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |3rd||{{Sm|wario|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|4th||{{Sm|wangera|Japan}}||{{Head| | |4th||{{Sm|wangera|Japan}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSB|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|Nangoku|Japan}}||{{Head|Ness|g=SSB|s=16px}} | |5th||{{Sm|Nangoku|Japan}}||{{Head|Ness|g=SSB|s=16px}} | ||
Line 31: | Line 31: | ||
|7th||{{Sm|Shizuku|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |7th||{{Sm|Shizuku|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Nobu|Japan}}|| | |7th||{{Sm|Nobu|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Funya~n|Japan}}||{{Head|Kirby|g=SSB|s=16px}} | |9th||{{Sm|Funya~n|Japan}}||{{Head|Kirby|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Hiyo|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}} | |9th||{{Sm|Hiyo|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}{{Head|Luigi|g=SSB|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Maha|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |9th||{{Sm|Maha|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Shake|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |9th||{{Sm|Shake|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | ||
|- | |||
|13th||{{Sm|Akipika|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Shirsupu|Japan}}||{{Head|Kirby|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|duck|Japan|p=Japan}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Hinadori|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSB|s=16px}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits