5,620
edits
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Nicko|USA}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Nicko|USA}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|AC|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Meta Knight|g=SSBU|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|AC|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Meta Knight|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 68: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Puppeh|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Puppeh|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|RockstarAce|USA}}||{{Head|Wii Fit Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}|| | |25th||{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|VaLoR|USA}}||{{Head|Inkling|g=SSBU|s=16px}}|| | |25th||{{Sm|VaLoR|USA}}||{{Head|Inkling|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|25th||{{Sm|Nito|USA}}||{{Head|Ken|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|YoshiFreak|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| | |25th||{{Sm|YoshiFreak|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|AlexDisc|Mexico}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}|| | |25th||{{Sm|AlexDisc|Mexico}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Speclar|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBU|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|Speclar|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|SweetT|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|SweetT|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 109: | Line 103: | ||
|33rd||{{Sm|T3 DOME|USA}}||{{Head|Richter|g=SSBU|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|T3 DOME|USA}}||{{Head|Richter|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm| | |33rd||{{Sm|Jumpsteady|USA}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Umeki|Japan}}||{{Head|Daisy|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm| | |33rd||{{Sm|Rafi|USA}}||{{Head|Bowser|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|ben|USA|p=Oklahoma}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|ben|USA|p=Oklahoma}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm| | |33rd||{{Sm|PL|USA|p=SoCal}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|33rd||{{Sm|D. Haki|USA}}||{{Head|Mii Brawler|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Enzo|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|Zan|USA}}||{{Head|Young Link|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|Zan|USA}}||{{Head|Young Link|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 121: | Line 121: | ||
|49th||{{Sm|Dakpo|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|Dakpo|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm| | |49th||{{Sm|Kswz|USA}}||{{Head|Chrom|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|49th||{{Sm|Scizor|USA}}||{{Head|Link|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Tru4|Germany}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|49th||{{Sm|Tremendo Dude|USA}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|Poww|Germany}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|Poww|Germany}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 127: | Line 133: | ||
|49th||{{Sm|DanTheMan|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|DanTheMan|USA}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm| | |49th||{{Sm|LAPPY|USA}}||{{Head|Lucario|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|FroZn|USA}}||{{Head|Mario|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|FroZn|USA}}||{{Head|Mario|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|Ki|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|Ki|USA}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|Lumbre|USA}}||{{Head|Ness|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|Lumbre|USA}}||{{Head|Ness|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 142: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|710|USA}}||{{Head|ROB|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|710|USA}}||{{Head|ROB|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|twerkmastr|Mexico}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|twerkmastr|Mexico}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| |
edits