288
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|''Super Smash Bros. Ultimate'' | |''Super Smash Bros. Ultimate'' | ||
|{{head|King K. Rool|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|King K. Rool|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2020-05-18 | |2020-05-18 | ||
|} | |} | ||
Line 101: | Line 94: | ||
|2019-02-21 | |2019-02-21 | ||
|2019-09-?? | |2019-09-?? | ||
|- | |||
|{{flag|United States}} | |||
|{{Sm|MiLe}} | |||
|Myles McKenzie | |||
|''Super Smash Bros. Ultimate'' | |||
|{{head|Yoshi|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2020-05-18 | |||
|2020-08-17 | |||
|} | |} | ||
edits