Team:Nevermore International: Difference between revisions
→Other Smashers
Line 139: | Line 139: | ||
|{{Sm|Penne}} | |{{Sm|Penne}} | ||
|''unknown'' | |''unknown'' | ||
| | |Creative Director | ||
|{{head|Bowser|g=SSBU|s=24px}}{{head|Ridley|g=SSBU|s=24px}}{{head|Samus|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|Bowser|g=SSBU|s=24px}}{{head|Ridley|g=SSBU|s=24px}}{{head|Samus|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2021-08-29 | |2021-08-29 | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} | |||
|{{Sm|6ix}} | |||
|John | |||
|Creative | |||
|{{head|Sephiroth|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2023-01-03 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|USA}} | |{{flag|USA}} | ||
|{{Sm|Steamy}} | |{{Sm|Steamy}} | ||
|''unknown'' | |''unknown'' | ||
| | |Creative | ||
|{{head|Richter|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|Richter|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2021-10-26 | |2021-10-26 | ||
Line 153: | Line 160: | ||
|{{Sm|Tax1K}} | |{{Sm|Tax1K}} | ||
|''unknown'' | |''unknown'' | ||
| | |Creative | ||
|{{head|Samus|g=SSBU|s=24px}}{{head|Dark Samus|g=SSBU|s=24px}}{{head|King Dedede|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|Samus|g=SSBU|s=24px}}{{head|Dark Samus|g=SSBU|s=24px}}{{head|King Dedede|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2020-06-17 | |2020-06-17 | ||
Line 160: | Line 167: | ||
|{{Sm|td|p=Pennsylvania}} | |{{Sm|td|p=Pennsylvania}} | ||
|Tom Dull | |Tom Dull | ||
| | |Staff | ||
|{{head| | |{{head|Kazuya|g=SSBU|s=24px}}{{head|Joker|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2019-06-09 | |2019-06-09 | ||
|} | |} |