34
edits
m (Edited order so that dates are correct) |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
|{{head|Mr. Game & Watch|g=SSBM|s=24px}} | |{{head|Mr. Game & Watch|g=SSBM|s=24px}} | ||
|2019-01-13 | |2019-01-13 | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Mexico}} | |{{flag|Mexico}} | ||
Line 64: | Line 57: | ||
|{{head|Kirby|g=SSB|s=20px}}{{head|Pikachu|g=SSB|s=20px}}{{head|Captain Falcon|g=SSB|s=20px}} | |{{head|Kirby|g=SSB|s=20px}}{{head|Pikachu|g=SSB|s=20px}}{{head|Captain Falcon|g=SSB|s=20px}} | ||
|2019-08-18 | |2019-08-18 | ||
|- | |||
|{{flag|United States}} | |||
|{{Sm|Cinnaminion}} | |||
|Alice Yuuma | |||
|''Super Smash Bros. Melee'' | |||
|{{head|Fox|g=SSBM|s=24px}} | |||
|2021-02-17 | |||
|} | |} | ||
edits