Super Smash Bros. (series): Difference between revisions
→Playable characters
Line 154: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
|[[Snake]]||[[Metal Gear (universe)|Metal Gear]]||[[Image:Foxhound_Icon.gif]]||||||[[Snake (SSBB)|Unlockable]] | |[[Snake]]||[[Metal Gear (universe)|Metal Gear]]||[[Image:Foxhound_Icon.gif]]||||||[[Snake (SSBB)|Unlockable]] | ||
|- | |||
|[[Master Hand]]||[[Super Smash Bros. (universe)|Super Smash Bros.]]||[[Image:SSB_Icon.gif]]||||||[[Master Hand (SSBB)|Secret]] | |||
|} | |} | ||