5,663
edits
TheNuttyOne (talk | contribs) (Thoughts?) |
|||
Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|[[Pikachu]]||align="center"|[[File:PikachuHead.png|20px]] | |[[Pikachu]]||align="center"|[[File:PikachuHead.png|20px]] | ||
|rowspan= | |rowspan=10|[[Pokémon (universe)|Pokémon]] | ||
|rowspan= | |rowspan=10|[[File:PokemonSymbol.png|50px]]||[[Pikachu (SSB)|Starter]]||[[Pikachu (SSBM)|Starter]]||[[Pikachu (SSBB)|Starter]]||[[Pikachu (SSB4)|Confirmed]] | ||
|- | |- | ||
|[[Jigglypuff]]||align="center"|[[File:JigglypuffHead.png|20px]]||[[Jigglypuff (SSB)|Unlockable]]||[[Jigglypuff (SSBM)|Unlockable]]||[[Jigglypuff (SSBB)|Unlockable]]|| | |[[Jigglypuff]]||align="center"|[[File:JigglypuffHead.png|20px]]||[[Jigglypuff (SSB)|Unlockable]]||[[Jigglypuff (SSBM)|Unlockable]]||[[Jigglypuff (SSBB)|Unlockable]]|| | ||
Line 129: | Line 129: | ||
|[[Mewtwo]]||align="center"|[[File:MewtwoHead.png|20px]]||||[[Mewtwo (SSBM)|Unlockable]]|| || | |[[Mewtwo]]||align="center"|[[File:MewtwoHead.png|20px]]||||[[Mewtwo (SSBM)|Unlockable]]|| || | ||
|- | |- | ||
|[[Pokémon Trainer]] | |[[Pokémon Trainer]]||align="center"|[[File:PokemonTrainerHeadSSBB.png|20px]]|||||||[[Pokémon Trainer (SSBB)|Starter]]|| | ||
|- | |||
|[[Charizard]]||align="center"|[[File:CharizardHead.png|20px]]||||||[[Charizard (SSBB)|Pokémon Trainer]]||[[Charizard (SSB4)|Confirmed]] | |||
|- | |||
|[[Squirtle]]||align="center"|[[File:SquirtleHead.png|20px]]||||||[[Squirtle (SSBB)|Pokémon Trainer]]|| | |||
|- | |||
|[[Ivysaur]]||align="center"|[[File:IvysaurHead.png|20px]]||||||[[Ivysaur (SSBB)|Pokémon Trainer]]|| | |||
|- | |- | ||
|[[Lucario]]||align="center"|[[File:LucarioHead.png|20px]]||||||[[Lucario (SSBB)|Unlockable]]||[[Lucario (SSB4)|Confirmed]] | |[[Lucario]]||align="center"|[[File:LucarioHead.png|20px]]||||||[[Lucario (SSBB)|Unlockable]]||[[Lucario (SSB4)|Confirmed]] | ||
|- | |- | ||
|[[Greninja]]||align="center"|—||||||||[[Greninja (SSB4)|Confirmed]] | |[[Greninja]]||align="center"|—||||||||[[Greninja (SSB4)|Confirmed]] |