5,663
edits
TheNuttyOne (talk | contribs) |
|||
Line 231: | Line 231: | ||
|[[Little Mac]]||align="center"|{{head|Little Mac|g=SSBU|s=30px}}||{{uv|Punch-Out!!}}||{{symbol|PunchOut}}|| || || ||colspan=2|[[Little Mac (SSB4)|Starter]]||[[Little Mac (SSBU)|Unlockable]] | |[[Little Mac]]||align="center"|{{head|Little Mac|g=SSBU|s=30px}}||{{uv|Punch-Out!!}}||{{symbol|PunchOut}}|| || || ||colspan=2|[[Little Mac (SSB4)|Starter]]||[[Little Mac (SSBU)|Unlockable]] | ||
|- | |- | ||
|[[Shulk]]||align="center"|{{head|Shulk|g=SSBU|s=30px}}||{{uv|Xenoblade Chronicles}}||{{symbol|Xenoblade}}||||||||colspan=2|[[Shulk (SSB4)|Starter]]||[[Shulk (SSBU)|Unlockable]] | |[[Shulk]]||align="center"|{{head|Shulk|g=SSBU|s=30px}} | ||
|rowspan=3|{{uv|Xenoblade Chronicles}} | |||
|rowspan=3|{{symbol|Xenoblade}}|| || || ||colspan=2|[[Shulk (SSB4)|Starter]]||[[Shulk (SSBU)|Unlockable]] | |||
|- | |||
|[[Pyra]]||align="center"|{{head|Pyra|g=SSBU|s=30px}}|| || || ||colspan=2| ||[[Pyra (SSBU)|Downloadable]] | |||
|- | |||
|[[Mythra]]||align="center"|{{head|Mythra|g=SSBU|s=30px}}|| || || ||colspan=2| ||[[Mythra (SSBU)|Transformation]] | |||
|- | |- | ||
|[[Duck Hunt]]||align="center"|{{head|Duck Hunt|g=SSBU|s=30px}}||{{uv|Duck Hunt}}||{{symbol|DuckHunt}}|| || || ||colspan=2|[[Duck Hunt (SSB4)|Unlockable]]||[[Duck Hunt (SSBU)|Unlockable]] | |[[Duck Hunt]]||align="center"|{{head|Duck Hunt|g=SSBU|s=30px}}||{{uv|Duck Hunt}}||{{symbol|DuckHunt}}|| || || ||colspan=2|[[Duck Hunt (SSB4)|Unlockable]]||[[Duck Hunt (SSBU)|Unlockable]] |