2,995
edits
m (→External links) |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/smash-valley-v-featuring-lucky-abate-swedish-delight-wadi-more/events/melee-singles/brackets?filter=%7B%22phaseId%22%3A100373%7D Smash Valley V]||February 18th, 2017||5th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/smash-valley-v-featuring-lucky-abate-swedish-delight-wadi-more/events/melee-singles/brackets?filter=%7B%22phaseId%22%3A100373%7D Smash Valley V]||February 18th, 2017||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/training-mode-tuesdays-3/events/melee-singles/brackets/124794 Training Mode Tuesday 3]||March 7th, 2017||1st||—||— | |||
|- | |||
|[http://challonge.com/sap9_22 Smash @ Power 9 #22]||March 9th, 2017||7th||1st||{{Sm|Captain Faceroll}} | |||
|} | |} | ||
edits