4,465
edits
(Added Jeden Donnerstag Reloaded 84) |
(Added Jeden Donnerstag Reloaded 87) |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-84/events/melee-singles/brackets/756539/1211631 Jeden Donnerstag Reloaded #84]||February 20th, 2020||3rd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-84/events/melee-singles/brackets/756539/1211631 Jeden Donnerstag Reloaded #84]||February 20th, 2020||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-87/events/melee-singles/brackets/774607/1245796 Jeden Donnerstag Reloaded #87]||March 12th, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits