32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 4}}||October 31st-November 1st, 2020||33rd||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 4}}||October 31st-November 1st, 2020||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tamisuma Championship 1}}{{OnlineIcon}}||February 17th, 2021||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 17}}||March 7th, 2021||2nd||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 17}}||March 7th, 2021||2nd||—||— |
edits