32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Gen 1.1}}||April 16th, 2023||2nd||—||— | |{{Trn|Gen 1.1}}||April 16th, 2023||2nd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Wave 4}}||April 22nd, 2023||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits