156
edits
Destructodon (talk | contribs) m (fixing grammar) |
Ghhhooossst (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|[[Kansai 2016]]||April 30th, 2016||1st||—||— | |[[Kansai 2016]]||April 30th, 2016||1st||—||— | ||
|- | |||
|[[Japan Smash Cup 2016]]||December 24th-25th, 2016||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits