247
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Summer Smash}}||July 31st, 2021||5th||9th||{{Sm|Soggy}} | |{{Trn|Summer Smash}}||July 31st, 2021||5th||9th||{{Sm|Soggy}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/don-t-get-tilted-the-cornerstone-esports-lounge-1/event/dgt-29-soggy-summit-qualifier/brackets/1038581/1631917 Don't Get Tilted #29]||November 29th, 2021||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits