4,465
edits
(Added Super Smashed Out VI) |
(Added Super Smash Out VII) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/super-smashed-out-vi/events/melee-singles/brackets/499953/864303 Super Smashed Out VI]||February 9th, 2019||9th||4th||{{Sm|Syrup}} | |[https://smash.gg/tournament/super-smashed-out-vi/events/melee-singles/brackets/499953/864303 Super Smashed Out VI]||February 9th, 2019||9th||4th||{{Sm|Syrup}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/super-smashed-out-vii/events/melee-singles/brackets/533761/906364 Super Smashed Out VII]||March 9th, 2019||2nd||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|CT Gamercon 3}}||March 23rd-24th, 2019||9th||7th||Icy | |{{Trn|CT Gamercon 3}}||March 23rd-24th, 2019||9th||7th||Icy |
edits