3,120
edits
No edit summary Tag: Mobile edit |
MemeDedede (talk | contribs) |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GameTyrant Expo 2019}}||November 1st-2nd, 2019||13th||7th||{{Sm|Diablo}} | |{{Trn|GameTyrant Expo 2019}}||November 1st-2nd, 2019||13th||7th||{{Sm|Diablo}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Ascension}}||December 14th-15th, 2019|||17th||7th||PiXL | |||
|} | |} | ||