32,749
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 15 "FINAL"}}'''||November 25th-26th, 2023||97th / 379||—||— | |'''{{Trn|Maesuma TOP 15 "FINAL"}}'''||November 25th-26th, 2023||97th / 379||—||— | ||
|- | |||
|[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]||December 23rd, 2023||65th / 235||—||— | |||
|} | |} | ||
edits