5,447
edits
Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Coliseo Smash: Champions Road 2}}||April 2nd, 2022||1st||—||— | |{{Trn|Coliseo Smash: Champions Road 2}}||April 2nd, 2022||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|El Galleon Rancaguino 3}}||April 9th, 2022||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits