32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 135: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: Japan Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||April 17th-18th, 2021||13th||—||— | |{{Trn|SWT: Japan Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||April 17th-18th, 2021||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tamisuma Championship 4}}{{OnlineIcon}}||June 10th, 2021||33rd||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 18}}||July 23rd, 2021||7th||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 18}}||July 23rd, 2021||7th||—||— |
edits