5,620
edits
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|[[Syndicate 2016]]||September 10th-11th, 2016||9th||4th||Overtriforce | |[[Syndicate 2016]]||September 10th-11th, 2016||9th||4th||Overtriforce | ||
|- | |||
|[[Eclipse 2]]||October 21st-23rd, 2016||||3rd||Overtriforce | |||
|} | |} | ||
edits