4,465
edits
(Added in Trail's old Melee tournament data from EVO 2014.) |
(Added Scorpius 2020) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/timber-arena-pcm-new-england-regional-100-sm4sh-pot-bonus-1/events/melee-singles/brackets/135303/380822 TIMBER Arena]||July 10th, 2017||1st||—||— | |[https://smash.gg/tournament/timber-arena-pcm-new-england-regional-100-sm4sh-pot-bonus-1/events/melee-singles/brackets/135303/380822 TIMBER Arena]||July 10th, 2017||1st||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/scorpius-2020/events/super-smash-bros-melee-singles/overview Scorpius 2020]||January 4th, 2020||25th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits