33,050
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Shulla-bra Successor}}||November 26th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|Shulla-bra Successor}}||November 26th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Fukuoka Smash All Mix}} AKATSUKI||January 8th, 2023||9th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Fukuoka Smash All Mix}} Shulla-bra||January 8th, 2023||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits