Smasher:Tartelette: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|Super Smash Geek #2||November 12th, 2016||25th||-||- | |Super Smash Geek #2||November 12th, 2016||25th||-||- | ||
|- | |||
|Smash: The Resolution||November 12th, 2016||25th||17th||{{Sm|Picsou}} {{head|Kirby|g=SSB4|s=20px}} | |||
|} | |} | ||
[[Category:Quebec smashers]] | [[Category:Quebec smashers]] |