32,879
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 14.5 "in Hyogo"}}'''||October 29th, 2023||97th / 284||—||— | |'''{{Trn|Maesuma TOP 14.5 "in Hyogo"}}'''||October 29th, 2023||97th / 284||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 42}}||November 18th, 2023||65th / 222||—||— | |||
|} | |} | ||
edits