2,995
edits
Line 41: | Line 41: | ||
|[[Apex 2014]]||January 17th-19th, 2014||25th||25th||{{Sm|ROFL}} | |[[Apex 2014]]||January 17th-19th, 2014||25th||25th||{{Sm|ROFL}} | ||
|- | |- | ||
|[[Pat's House 2]]||May 24th-25th, 2014||13th||9th| | |[[SoCal Regionals 2014]]||February 28th-March 1st, 2014||17th||7th||{{Sm|Tai}} | ||
|- | |||
|[[Pat's House 2]]||May 24th-25th, 2014||13th||9th||Tai | |||
|- | |- | ||
|[[MLG Anaheim 2014]]||June 20th-22nd, 2014||45th||—||— | |[[MLG Anaheim 2014]]||June 20th-22nd, 2014||45th||—||— |
edits