32,749
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SumabatoX 13|g=SSBB}}||May 5th, 2012||—||3rd||{{Sm|Rever}} | |{{Trn|SumabatoX 13|g=SSBB}}||May 5th, 2012||—||3rd||{{Sm|Rever}} | ||
|- | |||
|{{Trn|SumabatoX 14|g=SSBB}}||June 9th, 2012||17th / ~80||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|SumabatoX 16|g=SSBB}}||September 15th, 2012||7th||—||— | |{{Trn|SumabatoX 16|g=SSBB}}||September 15th, 2012||7th||—||— |
edits