3,123
edits
m (→{{forwiiu}}) |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/mius-curtain-call/events/wii-u-singles/brackets/143168 MIUS: Curtain Call]||August 19th, 2017||9th||4th||{{Sm|Miloni}} | |[https://smash.gg/tournament/mius-curtain-call/events/wii-u-singles/brackets/143168 MIUS: Curtain Call]||August 19th, 2017||9th||4th||{{Sm|Miloni}} | ||
|- | |||
|[[Midwest Mayhem 10]]||November 25th, 2017||17th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits