32,749
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|DELTA 5}}'''''||September 23rd-24th, 2023||129th / 292||—||— | |'''''{{Trn|DELTA 5}}'''''||September 23rd-24th, 2023||129th / 292||—||— | ||
|- | |||
|[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]||December 23rd, 2023||97th / 235||—||— | |||
|} | |} | ||
edits