32,749
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 10}}||October 15th-16th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 10}}||October 15th-16th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Wave 3}}||December 11th, 2022||17th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits