2,995
edits
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|[[Trophy Garden]]||{{Flag|Germany}}||January 27th-28th, 2018||9th||4th||{{Sm|Overtriforce}} | |[[Trophy Garden]]||{{Flag|Germany}}||January 27th-28th, 2018||9th||4th||{{Sm|Overtriforce}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Cat A Combs}}||{{Flag|Germany}}||May 26th-27th 2018||9th||3rd||{{Sm|Däumling}} | |||
|} | |} | ||
''(Only international events are listed.)'' | ''(Only international events are listed.)'' |
edits