4,215
edits
m (added link to smash.gg page) |
Tag: Mobile edit |
||
Line 225: | Line 225: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/pacific-showdown-100/events/melee-singles/brackets/666659/1090591/ Pacific Showdown #100]||September 29th, 2019||1st||—||— | |[https://smash.gg/tournament/pacific-showdown-100/events/melee-singles/brackets/666659/1090591/ Pacific Showdown #100]||September 29th, 2019||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DreamHack Atlanta 2019}}||November 15th-17th, 2019||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits