5,447
edits
Line 194: | Line 194: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/pnk498kp Sale Smash Bro #4]||November 30th, 2019||1st||—||— | |[https://challonge.com/pnk498kp Sale Smash Bro #4]||November 30th, 2019||1st||—||— | ||
|- | |||
|[https://challonge.com/62wt4gyg Smash Club #46]||December 17th, 2019||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits